Vita Liberata

Spreipäevitus

Kuldpruun jume

Spreipäevituse loomiseks kasutame Iirimaalt pärit Vita Liberata Luxury Tan premium spreid, mis on rikastatud looduslike ning sertifitseeritud ökoloogiliste koostisosadega. Vita Liberata spreipäevitus pakub niisutavat nahahooldust, mis samaaegselt nahka pruunistab.

Kui sageli võib spreipäevitust teha? Kuna spreipäevitus on nahale täiesti ohutu, siis võib seda teha nii sageli, kui soovi on.

Spreipäevituse seanss kestab ~15-20 min ning tulemus püsib kuni 7 päeva. Kui soovite päevitust konkreetse sündmuse jaoks, soovitame tulla 1-2 päeva enne selle toimumist. Sprei peab nahal mõjuma vähemalt 8 tundi enne, kui selle maha pesta saab.

Valikus on toon ECUADOR (medium). Ekstra tumeda tulemuse saavutamiseks on võimalik spreipäevitust kanda peale kaks kihti.

 

Enne protseduurile tulemist:

– Koorida oma nahka päev enne protseduuri, kasutades selleks õli MITTESISALDAVAID koorijaid.

– Protseduurile tule puhta nahaga. Mitte kasutada kreeme, dušigeeli või õlisid!

– Protseduurile tule tumedas avaras, mitte kitsas/liibuvas riietuses!

-Kui soovid ka oma nägu spreipäevitusega katta, siis ära kasuta ühtegi kostmeetikat, kreemi või õli oma näol.

Kellele ja millal ei ole spreipäevitus soovituslik:

– Kui esineb mõne loodusliku koostisosa suhtes tugevat allergiat. Koostisosade kohta saab täpsemat infot meile kirjutades.

– Raseduse esimesel trimestril.

– Imetavale emale ei ole soovituslik rindadele lahust kanda.

– Avatud haavad, augustamine, värskelt tehtud tatoveeringud, püsimeik ning ilusüstid.

-Samal päeval mitte teha depilatsiooni nahale ega kulmudele. Juhul, kui kulmudele on tehtud samal päeval vahatamine, tuleb sellest klienditeendajat teavitada!